Kochani!!!

Posty pojawiają się regularnie w poniedziałki, środy i piątki. Dodatkowo na blogu pojawiają się weekendowe bonusy (do 4 przepisów). Serdecznie zapraszam do systematycznego zaglądania :)

czwartek, 4 lutego 2016

Wrocławskie spotkanie blogerek

            Już po raz drugi uczestniczyłam we wspaniałej imprezie. Tym razem było to Wrocławskie Spotkanie Blogerek. Ugościło nas BLT, bardzo klimatyczny lokal na Starym Mieście. Organizatorkami natomiast były moje dwie znajome Elwira i Justyna, które miałam przyjemność poznać na wcześniejszym event'cie. Jednak to było pierwsze spotkanie, które nie było w całości poświęcone gotowaniu. Bardzo mnie więc cieszy fakt, że tym razem mogłam pogłębić swoją wiedzę o zagadnienia z promowania bloga, organizacji, makijażu i fotografii nie koniecznie tej kulinarnej. Ale, jak to się mówi, powinno się wiedzieć co-nie-co o wielu rzeczach.

                   Spotkanie rozpoczęły nasze dwie piękne organizatorki od przedstawienia programu spotkania. Dziewczyny, krótko opowiedziały również o prezentach, sponsorach i naszych uroczych gościach: Agnieszce Nowakowskiej, Uli Kaptur, Sandrze Smolarczyk i o naszym super fotografie Rafale Ryzińskim.


                      Prelekcje rozpoczęła Agnieszka, osobisty trener. Opowiedziała nam o tym, co zrobić by być w zgodzie z moim wewnętrznym ja, nie zaniedbując niczego. Ot taki przepis na bycie szczęśliwą matką-żoną-kochanką-przyjaciółką i bizneswoman. Przepis jest banalny, ale czasem ciężko jest się zorganizować i wprowadzić w życie nasze plany.


                       Kolejne wystąpienie było zarezerwowane dla naszego fotografa. Rafał, na co dzień zajmuje się fotografią komercyjną, ale miał również doświadczenie z innymi dziedzinami fotografii. Rozwiał nasze wszelkie pytania związane z fotografowaniem czy to kosmetyków, dań czy makijażu. Odpowiadał na nasze pytania, tak rzeczowo, że już dawno nie dowiedziałam się tylu ciekawych rzeczy, o których mogłabym napisać dodatkowego posta.          Jestem kobietą, więc najbardziej do gustu przypadło mi wystąpienie Sandry o makijażu fotograficznym. Przynajmniej dowiedziałam się, dlaczego na niektórych zdjęciach mam białą twarz. Cóż za mocny filtr w podkładzie. Ot i cała tajemnica. Wystąpienie Sandry było najdłuższe, bo na modelce pokazywała tajniki makijażu odpowiadając równocześnie na nasze pytania.  

Wystarczyły tylko trzy dotknięcia czarodziejskiej różdżki a raczej pędzla.


RAZ...

                                                                                  DWA...


TRZY...I oto końcowy efekt WOW
Prelekcję zakończyła Ula, która opowiedziała o tajnikach promowania Bloga.
BLT ugościło nas pyszną kawą i jedzonkiem (w końcu coś o gotowaniu :D). Na pewno do nich jeszcze kiedyś zawitam :D
A tyle cudowności dostałyśmy od sponsorów:A na koniec uczestniczki, niestety bez mojej skromnej osoby. Cóż praca...

Serdeczne podziękowania dla SponorówSłodki AdresEkodrogeria Eco and more , PixieResiboSolo, ubranka Nanaf Organic oraz sklep KidsZone (DressUp) , Like08Poki, naturalne oleje Semco, Lidl i Mrówka Travel.


Podziękowania również dla Robótki Glinki-Alinki za wizytówki.

Zdjęcia: Nasz fotograf i Marysia, której dziękuję za ich udostępnienie:)

2 komentarze:

  1. Szkoda, że nie mogłaś zostać z nami do końca. Jednak myślę, że jeszcze będzie okazja spotkać się, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog!
    Zapraszam do mnie :-)
    http://www.mecooks.com

    OdpowiedzUsuń